WGMI Owls KingdomSon iki yıldan beri kripto metaverse krallığında işler patlıyor. Çok fazla akıl ve delilik var. Ama şimdiye kadar yeterince bilgelik olmadı! Bu 3333 WGMI Baykuşları, kripto metaverse krallığında hayatta kalmak isteyen herkes için bir özveri, umut ve hayal sembolüdür. Hayvan Krallığının diğer boyutunda çok uzaklarda bir yerde, her tür Hayvan Krallığını evleri yapmaya çalışıyordu. WGMI Baykuşları, bir sonraki hamlesini akıllıca planlarken, hareketlerini nasıl yaptıklarını yakından izliyorlar. Hayvan Krallığında, varlıkları için maymunlar ve ayılarla savaştılar ve bu mücadele hiç bitmedi. Ve sonunda, akıllı kripto topluluğu tarafından kabul edileceklerini düşünerek kripto meta veri tabanına geçme zamanının geldiğine karar verdiler. Ancak uzun süredir devam eden hayatta kalma savaşıyla, kripto metaversine ulaşma umudu ve hayaliyle geride sadece 3333 WGMI Baykuş vardı. Ve onları sevecek ve topluluklarının bir parçası yapacak olanlarla yeni bir yuva bulmaya çalışarak bu alana uçtular.


Bu alana katılmak için

Discord : https://discord.com/invite/zJVvpptBfK

Twitter :

https://twitter.com/WGMIOwlNFT

Website:

https://thewgmiowl.io/

NEDEN BİR WGMI OWL NFT'YE SAHİP OLMALISIN ?


TOPLULUK KURUYORUZ

Herkesin kendini ifade etmek için eşit şansa sahip olduğu bir eşitlik dünyasına inanan, aynı fikirde olan bir meraklı topluluğu oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu, bir DAO yaklaşımı getirilerek yapılacak ve her WGMI Owl NFT sahibi eşit konuşma / ifade etme / oy kullanma şansına sahip olacak.


HAYIR KURUMU

Her satıştan toplanan toplam miktarın %10'u, topluluk tarafından DAO oylamasıyla kararlaştırılabilen hayvanlar ve kuşların refahı için bir hayır kurumuna gidecek.

WGMI DAO FONU

Toplanan fonları tekrar kriptoya yatıracağız ve birlikte bu güzel WGMI Owls topluluğunu oluşturup büyüteceğiz. Hedef alanlarımız Metaverse, Art, NFT'ler, Crypto fonları, Start-up'lar olacaktır.


ORTAKLIKLAR VE İŞBİRLİĞİ

Topluluk İnşası her şeyden önce bir çabadır. Biz kripto gazileri, benzer düşünen diğer bireyler, sanatçılar ve projelerle birlikte ortaklıklar yapma sürecindeyiz. #WeGonnaMakeIT


WGMI BAYKUŞLARININ AMILY'si

3333 tanesinin tamamı farklı aileden geliyor ve hepsinin farklı özellikleri var. Tüm WGMI OWL NFT'leri 150'den fazla farklı özellikle yapılır, her OWL kendi yeteneklerinde benzersizdir ve aynı zamanda diğer OWL'lerle bazı özellikleri paylaşırlar.Q1 2021 -WGMI Baykuşu keşfedildi Onlar varlığı için savaşıyorlar.


Q2 2021 -Hayatta kalmalarını planlamak ve yeni bir krallığa göç başladı.

Q3 2021 -Ana satış başmalası

-WGMI DAO FONU'nun Geliştirilmes

Bağış topluluk liderliğindeki yardım kuruluşu Aralık ayında WGMI'den 1. Yatırım DAO FONU oluşturulacak.


Q1 2022 Q2 2022

-2. bir hayır kurumuna bağış -WGMI OWL'nin Ticareti Başlangıcı hayvanlara ve kuşlara yardım etmek.

WGMI BAYKUŞLARI NFT White List başvurusu


https://form.typeform.com/to/UZcrUSak?typeform-source=thewgmiowl.io#NFTGiveaways #NFTLAUNCH #Nfts #NFTGiveaway #NFTCommunity #WGMIOwlNFT #WGMI

4,705 views0 comments

Recent Posts

See All