Uruguay Milli Takımı’nın taraftar token projesi Bitci Teknoloji’den

Bitci Teknoloji ve Uruguay Futbol Federasyonu, Uruguay Milli Futbol Takımı’na yönelik bir taraftar token geliştirilmesi konusunda anlaşmaya vardı. Projeyle birlikte, Bitci Teknoloji, Güney Amerika’daki ikinci, yurtdışındaki 7’nci anlaşmasını hayata geçirmiş olacak. Bitci Teknoloji’nin kendi blockchain platformu Bitcichain üzerinde çalışacak projede, tüm teknik altyapı yine Bitci Teknoloji tarafından sağlanacak. Anlaşma kapsamında Bitci.com logosu, Uruguay Milli Takımı’nın antrenman formalarında da yer alacak.


Türkiye’nin yurtdışına teknoloji ihraç eden markası Bitci Teknoloji, son yıllarda spor endüstrisine damga vuran taraftar token projelerine bir yenisini daha ekliyor. Uruguay Futbol Federasyonu ve dünyanın önde gelen blockchain şirketlerinden Bitci Teknoloji, Uruguay Milli Futbol Takımı için bir taraftar token geliştirilmesi konusunda iş birliğine gitti. Son yıllarda uluslararası organizasyonlarda gösterdiği performansla, dünyanın önde gelen milli takımlarından biri olarak gösterilen Uruguay Mili Futbol Takımı, yapılan anlaşma kapsamında futbol dünyasında taraftar token projesine sahip sayılı milli takımlardan biri olarak tarihe geçecek.


BİTCİ.COM LOGOSU ANTRENMAN FORMALARINDA YER ALACAK

Bitci Teknoloji’nin kendi blockchain platformu Bitcichain üzerinde çalışacak projede, tüm teknik altyapı yine Bitci Teknoloji tarafından sağlanacak. Projeye ilişkin detaylar önümüzdeki günlerde açıklanacak. Anlaşma kapsamında, Bitci.com logosu, Uruguay Milli Takımı’nın antrenman formalarında da yer alacak. Ayrıca anlaşma süresi boyunca, Uruguay Milli Futbol Takımı’nın, blockchain alanındaki tek iş ortağı Bitci Teknoloji olacak.


Son dönemde spor endüstrisinde hızla yaygınlaşan taraftar token projeleri, takımlar ve taraftarlar arasındaki etkileşimi artırma, taraftarlara belli kararlarda söz sahibi olma ve kulübün sağlayacağı avantajlardan yararlanma imkânı sunan kripto varlıklar olarak ifade ediliyor. Bitci Teknoloji tarafından, Uruguay Milli Futbol Takımı için geliştirilecek taraftar token’lar da bir yandan Uruguay taraftarlarının milli takımlarıyla etkileşimlerini artırırken, diğer yandan da Uruguay Futbol Federasyonu’na ticari bir gelir imkânı sunacak.


#bitci #bitcoin #haber #analiz #teknikan


2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör