Ubisoft Destekli Blockchain Oyunundan, 2.5 Milyon Dolarlık Fon

Dünyaca ünlü oyun yayıncısı Ubisoft'un desteğiyle Nine Chronicles, oyun sektörüne yeni deneyimler getirmeyi hedefliyor.

"Dokuz Yıl" oyununun arkasındaki ekip olan planetaryum, toplumu açık kaynak oyunlarıyla ödüllendirmeye ve fon sağlamaya başladı bile. Planetarium, "Dokuz Yıl" oyununun artık tamamen açık kaynak olduğunu ve kullanıcıların özgürce değiştirip dönüştürebileceğini duyurdu.

"World of Warcraft" gibi geleneksel MMORPG oyunlarının aksine, "Nine Years Chronicle" eksiksiz bir eşler arası oyun deneyimi sunar. Bu nedenle, oyunu çalıştırmak için merkezi bir platform gerekli değildir. Yani Planeterium oyununu geliştiren ekip kapalı olsa bile oyunun farklı branşlarından dolayı oyun devam edebiliyor.

"Assassin's Creed", "Just Dance", "Far Cry" ve Ubisoft'un arkasındaki diğer birçok oyun şirketi bu oyunu destekliyor. Planetarium ve Ubisoft, geçen yıl bir danışmanlık ortaklığı kurdu.

Fon Desteği Geliyor

Planetarium, proje kapsamına Nine Chronicles oyununu oynayan kişilere, itibari para birimi, oyun içi öğeler v.b. şekilde fon vermeyi planlıyor. Planetarium CEO’su Kijun Seo konu hakkında şu ifadeleri kullandı.

“Nine Chronicles’tan önce de açık kaynaklı oyunlar söz konusuydu. Ancak bu oyunların pek çoğu, ekosisteme katkıda bulunan kişileri ödüllendirecek kadar güçlü bir finansmana sahip değildi. Biz ise oyunumuzun başarısını, kullanıcılar ile paylaşmanın yöntemlerini araştırıyoruz.”
# RIPPLE #XRP #MONEYGRAM # LITECOIN #LTC

#ETH #ETHERI I #BITCO the #BTC #ETHANALIZ #ETHTEKNIKANALIZ #BTCTEKNIKANALIZ #BITCOINTEKNIKANALIZ #ETHTEKNIKANALIZ #BINAN by #CZ #BNB # KRİPTOPAR to #CRYPTOCURRENCY # KRİPTOTOK the


kaynak:https://www.coinkolik.com/

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör