Twitter CEO’su Jack Dorsey ve ekibinden Bitcoin donanım cüzdanı planı

Twitter CEO’su Jack Dorsey, yine CEO’su olduğu bir başka şirket olan ödeme platformu Square’in bir Bitcoin donanım cüzdanı üretmek istediğini açıkladı. Mobil telefonlara uygun, hızlı ve herkesin rahatlıkla fonlarına ulaşabildiği bir cüzdan hayal ettiğini belirten Dorsey, “Square olmadan, belki de Apple ve Google’ın izinlerine gerek duymadan çalışabilen bir uygulama hayal ediyoruz. Ya sen?” dedi.

Twitter’dan konuyla ilgili uzun bir tweet serisi yazan Dorsey şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin herkes içindir. Bizim için, küresel piyasaya saklama olmadan yaratılmış bir çözüm sunmak çok önemli… Bizim buralara gelmemizi sağlayan herkese çok teşekkür ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz. Peki bir sonraki 100 milyon kişiye saklama ile uğraşmayacakları bir çözüm getirmenin önündeki engeller nelerdir?


Cash App entegrasyonu bizim için zorunlu ancak çözümün sadece bir parçası. Sorunsuz bir deneyim, büyük ihtimalle bu duruma özel olarak oluşturulmuş bir uygulamaya bağlıdır, ancak uygulamanın Square’e ait olması da gerekmez. Square olmadan, belki de Apple ve Google’ın izinlerine gerek duymadan çalışabilen bir uygulama hayal ediyoruz. Ya sen?
3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör