Tom Lee, Son Çöküşü Analiz Etti ve Bitcoin’de Bu Seviyelere İşaret Etti!

Ünlü Wall Street analistlerinden Tom Lee piyasaya geri dönecek. Tom Lee, piyasa çöküşü sırasında yeni tahminini açıkladı. Başarılı analisti, son Bitcoin satışını durduramadı ve 100.000 dolarlık bir Bitcoin hedefi belirledi.

Tom Lee: Düzeltmeler sağlıklı! Bitcoin fiyatı 100.000 dolara gidiyor

Wall Street ile ünlü bir analist olan Tom Lee, son düşüşün ardından piyasayı analiz etti. Fundstrat'tan Tom Lee iddialı bir BTC hedefi belirledi ve fiyatın 100.000 dolar olduğuna dikkat çekti. Bitcoin şu anda geçtiğimiz iki gün içinde% 20'den fazla düşüş yaşadı ve bu, Ocak ayının başından bu yana en büyük düşüş. BTC, kısa sürede 58.000 $ seviyesinden 45.000 $ 'ın altına düştü.

Baskı zamanı itibariyle, Bitcoin'in işlem fiyatı 50.500 $ seviyesinden biraz daha yüksek. Tom Lee, onarımların% 50 kadarının Bitcoin'in "DNA'sının ve tarihinin" bir parçası olduğunu söyledi. Analistler, bu düzeltmelerin önde gelen kripto para birimlerinin gerçeğe uygun değerini etkilemeyeceğini iddia ediyor. Daha önce Kriptokoin.com tarafından bildirildiği üzere, son aylarda tanınmış Wall Street analistleri, BTC'nin Aralık 2021'e kadar 90.000 $ 'a ulaşacağını öne sürdü.

Tom Lee, hisse senetlerindeki V şeklindeki iyileşmeyi bildi! BTC hedefi tutacak mı?

Özellikle Tom Lee, ABD borsasının Mart ayının düşük seviyesinden yükseleceğini doğru bir şekilde tahmin edebilen birkaç uzmandan biri. Hisse senetlerindeki bu V şeklindeki artış neredeyse herkesi şok etti, ancak ileri görüşlü Bitcoin boğası Tom Lee bunu doğru bir şekilde tahmin etti. İlginç olan, bu analistin önceki BTC tahminlerinin çoğunu gerçekleştirememesi ve 100.000 BTC hedefine ulaşıp ulaşamayacağıdır.#BTC #BITCOIN #TOMLEE #ANALIZ6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör