Social Donkeys
BİZ KİMİZ?

Social Donkeys'e özel NFT topluluğu, saf sevgi ve tutkuyla elle çizilmiş 6.666 benzersiz Eşekten oluşur. 150'den fazla özellikle, her biri kodla rastgele bir araya getirilmiş benzersiz bir sanat eseridir ve Solana Blockchain'in güvenli manzarasında yer alacaktır.
Social Donkeys Clubs


Twitter: https://twitter.com/socialdonkeys

Discord: https://discord.gg/wx9JCqPPW8

Instagram: https://www.instagram.com/socialdonkeys/

Website: https://socialdonkeys.comGÖREVİMİZ


Kaos ve kargaşa içinde yaşayan savunmasız türler için şefkatli bir küresel ittifak oluşturmak.

Sosyal Eşekler kulübü, destekleyici topluluğumuzun yardımıyla eşeklerin ve diğer savunmasız türlerin acı çekmeden yaşayabileceği ve insanlığa katkılarının tam olarak değerlendirildiği bir dünya için çalışacağımız güvenli bir bölge toplumu olacaktır.

Her NFT satışı, topluluğun gerçek bir dünya eşeğini benimsemesine ve Sosyal Eşekler kulübünün bir parçası olmalarına yardımcı olacaktır. Mint yaptığınız her Sosyal Eşek NFT'si için ayrıca bir eşek evlat edinecek ve onlar için tıbbi, yiyecek ve barınak yardımı yapacaksınız. Bununla birlikte, topluluk üyelerimizin bu projenin kalbi olmasını istiyoruz. Bu nedenle, sahiplerimiz için zengin teşviklere sahip olacak bir Ekosistem kuruyoruz. Bu aynı zamanda önemli ödüllerin pasif olarak kazanılması için bir fırsat yaratacaktır.


BAŞARIYA GİDEN YOL


-Lansmanda 100 bin doların üzerinde Eşantiyon.
-Her Mintleyen üyelerimiz adına gerçek bir eşek edinmemize izin vereceği gerçek eşeklerin benimsenmesi.

-Doğrulanmış sahipler, 100 SOL kasasıyla başlayacak olan DAO'da münhasır oy haklarına sahip olacaklar.
-Çeşitli Hayır Kuruluşları ile ortaklık yaparken halkla ilişkiler ve medya kampanyaları.
-Sahiplerin önceden plan yapmalarına ve yaklaşan etkinliklerden yararlanmalarına olanak tanıyan ödül takvimi.
-Mevcut sahipler için ücretsiz yaklaşan Airdrop'lar.
-Yaklaşan Oyun demosu ile 3D, oyun sahiplerinin oyun oynarken kazanmalarını sağlar. -Bu toplulukta harika bir profil resminden çok daha fazlası var.
-Social Donkeys NFT sahipleri, hayvanlara karşı zulmü destekleyen ve devam eden nedeni destekleyen benzersiz bir topluluk olarak görülecektir.
-Bu nedenle, her birinize bu süper topluluğa hoş geldiniz demek ve heyecan verici bir geleceğe giden yolda bize katılmak için sabırsızlanıyoruz.
694 views0 comments

Recent Posts

See All