SEC'ten Ripple'ı Sıkıştıracak Yeni Hamle Geliyor

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), şirketin "yasal süreç eksikliği ve adil raporlama" savunmasıyla mücadele etmek için bir kez daha Ripple'a saldırdıktan sonra, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) bugün bir haber yayınladı.

Yargıç Torres'e yazdığı bir mektupta ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Ripple'ın kayıtsız tekliflerden kaçınmak için mahkemenin dikkatini "adil raporlama" etiketine yönlendirmek için bir dizi aktif savunma argümanı kullanmaya çalıştığını iddia etti.

SEC’in duruşma avukatı ve önergenin yazarı Jorge Tenreiro da, ajansın niyetinin Ripple’ın kurucusu Brad Garlin’in mahkemeden bir karar vermesini isteyerek reddedilmesini reddetmek olduğunu açıkça belirtti. Brad Garlinghouse ve Chris Larsen davası.

SEC'e göre, Ripple'ın "adil raporlama" savunması yasal olarak uygun değildir ve düzenleyici, Ripple'ın savunmalarından herhangi birinin doğru olduğu kanıtlanmış olsa bile SEC'in, Bölüm 5’in Ripple'a karşı iddiaları hakkında herhangi bir bilgi vermeyeceğini iddia etmektedir. etkili savunma. .

Tenreiro, "Ripple, SEC'in Ripple'a makul şekilde bilgilendirilmesi gereken prosedürleri sağlayamadığını iddia etti, bu nedenle SEC çalışanları endüstri yöneticileriyle görüştü ve onlara XRP'nin güvenli olduğunu söylemedi."

Ripple, yasalara uyma yükümlülüğünü kabul etmiyor, ancak SEC çalışanlarının sektör katılımcılarını ve diğer katılımcıları yasa dışı faaliyetler konusunda aktif olarak uyarmak zorunda olduğuna inanıyor. "

Ajans ayrıca bunun yasal sistemde bir gereklilik olmadığını ve Ripple'ın bu konudaki iddialarının geçersiz olduğunu savundu.

Bu mektup, mahkemenin, Ripple’ın bu mektuba yanıt vermesinden en geç 30 gün sonra Ripple’ın talebi reddetmesinin sonucunu belirlemek için SEC’in grev hareketine cevaben resmi olarak bir tarih talep etmesine yol açtı.#Ripple #XRP #Haber #Kriptopara #Kripto #CryptoCurrency

11 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör