Popüler Altcoin Binance Smart Chain’i Duyurdu – Fiyat Yükseldi

Şimdiye kadarki en yüksek profilli ekip olan Altcoin 1inch, katman-1 için de bir altyapı sağlayıcısı olmayı planlıyor.

Altcoin 1inch yeni gelişimi duyurdu

Daha geniş geçişin bir parçası olarak, en yüksek profilli Ethereum yerel merkezi olmayan finans (DeFi) projesi, Binance Akıllı Zincir'in genişletildiğini duyurdu.

1 inçlik ekip bugünkü basın açıklamasında BSC'ye 10 milyon 1 inçlik token taşıyacaklarını duyurdu. Token, Ethereum ve BSC arasında bir likidite köprüsü olarak kullanılacak. 1 inç satın alma protokolü ve 1 inç likidite protokolü dahil olmak üzere BSC'de 1 inçlik ekosistemi başlatacak.

Açıklamada, "1 inç her zaman en popüler DeFi projesini aradığından, BSC tabanlı DEX'in eklenmesi toplama protokolümüzde doğal bir adımdır."

Artan Popülerlik ve Düşük Gaz Maliyetleri

1 inçlik kurucu ortaklardan Sergey Kunz (Sergey Kunz), giderek daha popüler hale gelen ürünlerin ve daha düşük benzin maliyetlerinin genişleme için ilham kaynağı olduğuna dikkat çekti.

“Şu anda, akıllı sözleşmelerle etkileşim için gaz maliyetlerini düşürmek açısından BSC’yi Ethereum ana ağına alternatif bir çözüm olarak görüyoruz. Gaz fiyatı çok yüksek kaldıkça, BSC’ye birçok proje, token ve kullanıcı geldiğini görüyoruz. Bu durum 1inch’in diğer blok zincirlerine doğru genişlemesi için doğru an.”

BSC, merkezi katman 1'i suçlayan Ethereum geliştirme topluluğunun bazı üyelerinden her zaman eleştirilerin hedefi olmuştur. Binance belgesi, ağın 21 onaylayıcı düğüm tarafından (tümü anonim) çalıştırıldığını bildiriyor.

Bu eleştiriler sorulduğunda Kunz, 1 inçlik ekibin ağda aktif bir rol oynayacağını belirtti:

“Ağlarının doğrulayıcılarının kim olduğunu bilmediğimiz için, BSC’nin merkezileştirilip merkezileştirilmediğinden emin değiliz. Ancak 1inch, BSC’de kendi doğrulayıcısını çalıştırmayı planlıyor.”

Kunz ayrıca, 1inch ekibinin “Binance’den bu entegrasyon açısından herhangi bir hibe veya teknik yardım almadığını” vurguladı.

Gelişmenin ardından 1inch fiyatı arttı. Yazım sırasında 1inch fiyatı %18 artışla 4.4 dolar seviyesinden işlem görüyor.
6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör