Nasıl Altcoin Alabilirim ?

Altcoin alabilmek için bir altcoin borsasına üye olmanız ve buraya Bitcoin olarak sermayenizi göndermeniz gerekiyor. Bu nedenle yukarıdaki adımlardan Bitcoin aldıktan sonra bu kısıma gelmeniz gerekiyor.

Şu an Dünya’nın en büyük, en güvenilir ve en çeşitli Altcoin borsası Binance,Kucoin,Gate io. Binance üzerinden BTC’niz ile yüzlerce altcoin arasından dilediğinizi alabilirsiniz. Binance’e ücretsiz kayıt olmak için https://www.binance.com/tr/register?ref=A5WYAJQZ (Binance’de kimlik doğrulaması olmadan 2 BTC’ye kadar işlem yapmak serbest)

Peki Binance Nasıl Kullanılır? Onu da çok detaylı bir şekilde anlattığı youtubeden Kripto emre yazarak veya bu linkten ulaşabilirsiniz ,https://www.youtube.com/watch?v=JJ0qJhZeWK8&ab_channel=KriptoEmre

Kripto para piyasaları doğası gereği çok sert hareketler görür. Sert yükselişler olduğu gibi sert düşüşlerde olabilir. Altcoin alıp satarken sert düşüşlerden en az düzeyde etkilenmek için yapacağınız işlemlerde stop-loss (zarar kes) emri vermeyi asla unutmayın.

Binancede stop loos emri nasıl verilir ?

https://www.youtube.com/watch?v=TQaUU7ju0fM&ab_channel=KriptoEmre

Youtubeden KriptoEmre yazarakta videoları izleyebilirsiniz.
6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör