Mt. Gox Alacaklıları Taslak Rehabilitasyon Planını Oylayacak

Mt. Gox alacaklıları, taslağı Ekim ayına kadar çözmek için mütevelli Nobuaki Kobayashi tarafından önerilen taslak planı oylayacaklar.

Mt. Gox, alacaklıların artık uzun vadeli Bitcoin (BTC) borsası tarafından tutulan varlıklar için bir taslak restorasyon planını onaylama fırsatına sahip olacaklarını açıkladı. Alacaklılar, mütevelli Nobuaki Kobayashi tarafından önerilen ve Mart 2020'de ana hatları verilen ve Aralık ayında sunulan planı oylayacak. Önlem, taslak Tokyo Bölge Mahkemesi müfettişi tarafından onaylandıktan sonra önerildi.

Bu yıl 20 Ekim'de yapılacak alacaklılar toplantısında oylama internet üzerinden postalanacak ve şahsen oylanacak. Taslak, alacaklı yasal ödeme, Bitcoin veya Bitcoin Cash (BCH) ise, alacaklının varlığı orijinal depozito biçiminde alacağını gösteriyor. Diğer kripto birimler tasfiye edilecek ve yasal ihaleyle iade edilecektir.

mt. Gox alacaklıları, haberlerin hackerların borsalardan 850.000 bitcoin çaldığını gösterdiği 2014'ten beri böyle bir çözüm bekliyorlar.#BTC #BTCANALIZ #MTGOX #BTCTEKNIKANALIZ

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör