Litecoin de zirveyi gördü !

Bitcoin yükseldiğinde, altcoinler de doğal olarak yükseldi. Buna paralel olarak, ETH, XRP ve LTC gibi altcoinler de son zamanlarda yükselmeye devam ediyor. XRP'nin fiyatı 2 $ işaretine yaklaşırken, Litecoin ise 280 $ seviyesini aşmaya çok yakın. Aslında, altcoin'in fiyatı son 24 saatte yaklaşık% 8 arttı.


Hafta sonundaki fiyat düşüşünden sonra haftabaşı itibariyle yükselmeye başlayan Litecoin HODLers'ın% 96'sından fazlasının fiyat seviyesinde karlı olduğu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz haftanın çoğu Litecoin için düşüş eğilimi gösterse de, Bitcoin ile birlikte mevcut durum, geçen haftanın fiyat hareketinden daha sürdürülebilir oldu. Spot borsalarda% 60'ın üzerinde satıcı olmasına rağmen, Litecoin'in fiyatı bir haftadan fazla bir süredir satış baskısına direndi ve ardından yükselişe geçti.


Litecoin'in satışhacmi şu anda Şubat 2021 ve Mart 2021'de görülen ortalamanın çok altında görünüyor. Bununla birlikte, nispeten düşük hacmine rağmen, yeterli likidite ve oynaklık olduğunu ifade edebiliriz ve bu, dikey büyüme için yer olduğunu bize anlatıyor.


Aynı şekilde, fiyat artışı oldukça sürdürülebilir ve yükseliş devam edebilir. Litecoin'in en yüksek fiyat seviyesinde piyasa değeri 19 milyar doları aştı. Aynı oran, baskı sırasında 18 milyar doların biraz üzerindeyken, kripto fiyatındaki artışla birlikte daha fazla artış olması muhtemel görünüyor.#ltc #litecoin #kripto #kriptopara #haber #analiz #kriptohaber

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör