Kansas City Chiefs için NFL Oyuncusu Sean Culkin, Maaşının% 100’ünü Bitcoin’e Çevirecek

Kansas City Chiefs’in NFL oyuncusu Sean Culkin, maaşının tamamını bitcoin’e çevirecek. Kripto para biriminin bir savunucusu olan Culkin, “Bitcoin’in son derece spekülatif olmaktan, bir değer deposu olarak görülen meşru bir varlık sınıfına geçişinin başlangıç ​​aşamasında olduğumuza inanıyorum.” Dedi.


NFL Oyuncusu Bitcoin’de% 100 Ödenmek İstiyor

Kansas City Chiefs için sıkı bir son olan Sean Culkin, 2021 maaşını Bitcoin olarak alacağını söyledi. Tüm maaşını kripto para birimine çeviren ilk NFL oyuncusu olduğu bildirildi. Culkin Pazartesi günü tweet attı:


''Bitcoin’in finansın geleceği olduğuna tamamen inanıyorum ve oyunda gerçek bir deriye sahip olduğumu kanıtlamak istedim – sadece hızlı para kazanmaya çalışmak değil. 2021 NFL maaşımın tamamını Bitcoin’e çevireceğim''.


The Street’in bildirdiğine göre, Kansas City Chiefs Culkin’in maaşını dolar olarak ödeyecek ve Strike by Zap aracılığıyla haftalık bazda otomatik olarak bitcoin’e dönüştürülecek.


Culkin bir bitcoin savunucusu oldu. 18 Mart’ta tweet attı: “Benim maaşım lig asgari. Ancak bitcoin veya daha iyisi satın alıyorsam BTC. En yüksek maaşlı oyunculardan biriyim. Çok az kişi anlıyor. “


KC Chiefs’in sıkı sonu, haber kaynağı tarafından şu sözlerle aktarıldı: “Kariyerimi, özellikle de fiziksel taleplerini ve kısalığı göz önünde bulundurursak, satın alma gücünü zaman içinde koruduğuna inandığım sağlam parayla ödenmesi en mantıklı.” Ekledi:


''Makro bakış açısından, Bitcoin’in aşırı derecede spekülatif olmaktan, bir değer deposu olarak görülen meşru bir varlık sınıfına geçişinin başlangıç ​​aşamasında olduğumuza inanıyorum''.


Culkin, Twitter profiline de lazer gözleri koydu. Mem, gözünü takan herkesin lazer odaklı olduğu ve 100.000 dolara yükselen bitcoin’in fiyatına odaklandığı anlamına geliyor. Politikacılar, ünlüler ve yatırımcılar katılmış ve profil görüntülerine lazer gözlerini koymuşlardır.


Carolina Panthers hücum hakeminin ardından artan sayıda profesyonel sporcu Bitcoin ile ödeme yapılmasını istiyor Russell Okung 13 milyon dolarlık maaşının yarısını BTC. Mayıs 2019’dan beri Bitcoin ile ödeme yapılmasını istiyordu. Maaşını bitcoin olarak almak için Okung da Strike kullandı. Bu ayın başlarında, NBA Takımı Sacramento Kings oyunculara bitcoin ile ödeme alma seçeneği sunacağını söyledi.


#BİTCOİN #analiz #teknikhaber #kripto #kriptopara #kriptohaber #teknikanaliz

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör