Investview, 1 Milyon Dolarlık Bitcoin ve Altcoin Yatırımını Açıkladı

Investview, merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan popüler bir finansal hizmetler teknolojisi şirketidir ve kripto para birimlerini bilançosunda tutan en son halka açık şirkettir. Yakın zamanda yayınlanan bir açıklamaya göre, Investview şu anda Bitcoin ve diğer altcoinlerde 1 milyon dolardan fazla tutuyor ve şirket MicroStrategy, Tesla ve RushOrderTees'in ayak izlerini yakından takip ediyor.

Investview CEO'su Joe Cammarata, şirketin aşağıdaki açıklamayla finansal hedeflerine ulaşacağını umuyor:

  • “FİNANSAL EĞİTİM, ÖZELLİKLE X VE Y KUŞAĞININ DAHA FAZLA KATILIMIYLA BİREYSEL TALEBİN HIZLA ARTMASI İTİCİ BİR GÜÇ OLMAYA DEVAM EDİYOR. MADENCİLİK FAALİYETLERİMİZİ GELİŞTİRMEYE, EĞİTİM ARAÇLARIMIZI GENİŞLETMEYE VE FİNTECH HEDEFLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN TEKLİFLERİMİZİ ARTIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ.”

Daha önce de belirtildiği gibi, Investview, bilançosunda kripto para birimini tutan ilk halka açık şirket değil ve son olarak da görünmüyor.

Borsaya kayıtlı şirketler şu anda finanslarında 77,5 milyar dolar değerinde bitcoin tutuyor ve listenin başında MicroStrategy ve Tesla gibi şirketler var. Geçtiğimiz birkaç ay içinde dünyanın en büyük kripto para birimi boğa piyasası nedeniyle, bu şirketlerin çoğu ilk BTC yatırımlarından katlanarak kar elde etti.

Bununla birlikte, Bitcoin için bu kadar ağır desteğe rağmen, piyasada hala bazı rakiplerin bulunduğunu belirtmekte fayda var. FD7, 26 Şubat'ta ADA ve DOT satın almak için 750 milyon ABD doları değerinde Bitcoin satacağını duyurdu. Şirket, Polkadot ve Cardano'nun gelecekte Bitcoin'i geçeceğine inanıyor. Fonun küresel genel müdürü şunları söyledi:

"Bitcoin'in piyasaya ilk girmesi ve toplumun ona bir değer deposu olarak anlam vermesi bir yana, Bitcoin'in aslında oldukça faydasız olduğunu düşünüyorum."


#btc #analiz #kripto #btcanaliz #bitcoin #haber #teknikanaliz #kriptocap #haber


Son Paylaşımlar

Hepsini Gör