Fed Başkanı Powell: "Ekonomi, istihdam ve enflasyon hedeflerimizden çok uzak

Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell (Jerome Powell), ekonominin istihdam ve enflasyon hedeflerinden uzak olduğunu belirterek, önemli bir ilerleme kaydedilmesinin biraz zaman alabileceğini ve 2021 Eylül ayı sonuna kadar genel beklentinin oluşacağını söyledi.

Powell, ABD Kongresi'ne iki günlük altı aylık bir para politikası raporu sunarken, konuşmanın ilk gününde Powell, ABD Senatosu Bankacılık, Konut ve Kentsel İşler Komitesine yaptığı açıklamada, bunun en üst düzeyine son kez geldiğini söyledi Federal Rezerv. İstihdam ve fiyat istikrarı hedefleri. Çok kararlı olduğunu vurguladı. Yeni mutant koronavirüs (Kovid-19) salgınından bu yana, mümkün olan en güçlü direnci sağlamak ve salgını sınırlamak için destek ve istikrar sağlamak için güçlü adımlar attıklarını açıklıyor.Powell'e, halk sağlığı ve aile kalkınması, işletmelerin ekonomik gelişimi ve topluluklar çok önemlidir. Virüsün yayılmasına ve yayılmasını kontrol etmek için alınan önlemlere güvenmeye devam edin. "Değerlendirmeyi buldum.

Powell, Covid-19 vakalarındaki artışın milyonlarca Amerikalıya büyük zorluklar getirdiğini, ekonomik faaliyetler ve istihdam üzerinde baskı oluşturduğunu söyledi.

Federal Rezerv Başkanı Jemore Powell'ın (Jemore Powell) açıklamasına göre, Amerika Birleşik Devletleri para basmaya devam edecek, dolayısıyla kripto para piyasası ve borsa büyümesi devam edecek.#Fed #Jemorepowell #BTC #GenelAnaliz #CrpytoCurrency #Kriptoanaliz7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör