Ethereum Ticaret Hacmi Bitcoini Nasıl Geçti?

Coinbase’in Finans Direktörü, Ethereum ticaret hacminin Bitcoin’i aşmasının üç nedeni olduğunu söylüyor.

Yakın zamanda yaptığı bir konuşmada, önde gelen ABD merkezli kripto borsası Coinbase’in baş mali sorumlusu Andrew Sorkin, Ethereum ticaret hacminin 2021’in ilk çeyreğinde Bitcoin’i geride bıraktığına inanmasının üç nedenini açıkladı.

Ayrıca, Coinbase’deki kurumsal yatırımcıların bireysel yatırımcılara oranla daha fazla olacağını düşünüyor.


ETH’nin İşlem Hacminde BTC’yi Geçmesinin 3 Nedeni

Coinbase’in CFO’su Alesia Haas , Ethereum ticaret hacminin Bitcoin’e kıyasla büyümesinin üç nedene bağlı olduğuna inanıyor:

  • Ethereum’da değiştirilemez token endüstrisinin büyümesi,

  • Ethereum 2.0 mevduat sözleşmesinde kilitlenen artan ETH hacmi,

  • Kademeli ağın Proof-of-Work algoritmasından Proof-of-Stake konsensüs algoritmasına geçişi.

Coinbase Gelecekte Daha Fazla Kurumsal Olabilir!

Coinbase’e kurumsal para girişinin mi yoksa bireysel yatırımcılardan nakit girişi mi daha fazla olacağı sorulduğunda , bunun kurumsal olması muhtemel olduğu söylendi.

Haas’a göre, Coinbase şu anda Elon Musk’ın Tesla ve SpaceX’i de dahil olmak üzere kurumsal şirketlerle bağ kuruyor ve kriptoya yatırım yapmaya devam ediyor.

CFO, kurumların Coinbase’in bu yönde büyük yatırımlarla güvenliği önemsediğini ve Coinbase’in borsa faaliyete başladığından beri hiçbir zaman bir hacker saldırısına uğramadığını ve yatırımcılarının kripto paralarından hiçbirini kaybetmediğini belirterek bu işe önem verdiklerini söyledi.

“Kurumlar kripto para hizmeti aldıktan sonra, Coinbase ile ticarete girerler, veri hizmetleri satın alırlar ve ardından Coinbase ile güvenli şekilde paralarını saklayabilirler. Bu yüzden kurumsal şirketler ileri zamanlarda bizi daha çok tercih edecektir.” dedi
3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör