Dogecoin Yeniden İlk 5 Kripto Para Arasında

İnsanlar güzel bir şakayı sever, ve sürdürürler değil mi? Yüzyıllar önce Yunan filozof Aristoteles, "Tanrılar da şakaya düşkündür" diye ilan etmişti. Doge kripto piyasası için gelmiş geçmiş en büyük şaka örneği olarak gösterilebilir.


Devam eden fiyat rallisinin bir parçası olarak DOGE, XRP'nin yerini alarak piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi haline geldi. 0,65 ABD dolarının oldukça üzerindeki fiyatıyla, gereçekten de şaka gibi dedirten bir kaç gün geçirmemize sebep oldu.


ETH ve DOGE'nin işlem değeri tamamen birbirinden farklılaşarak işlem görüyor. İlki yalnızca 10,57 bin dolarlık bir işlem değeri kaydederken, ikincisi dün 795,26 bin dolar değerinde muazzam bir işlem kaydetti.


Galaxy Digital'in yakın tarihli bir raporu, Dogecoin'i en "darağacı mizahı" yatırım aracı olarak nitelendirerek,


"... mem-coin uzun vadede bu kripto hikayesinin bir parçası olmaya devam edecek, her zaman Bitcoin'in gölgesinde kalacak, ancak hepimizi şaşırtmak için her zaman pusuda ve periyodik olarak daha iyi performans gösterecek."


Bununla birlikte şunu söyleyebiliriz ki , DOGE topluluğu geliştirme çabalarını pek umursamıyor. Diğer kripto paraların fiyatı, kendi ekosistemlerinde meydana gelen en son gelişmelerin ve gelişmelerin bir fonksiyonu olsa da ve bunun takibini sıkı sıkıya yapsalar da , DOGE’un fiyatı tamamen farklı şekilde işliyor.


Tesla CEO'su Elon Musk, kripto para hakkında her tweet attığında, sadık DOGE meraklıları çılgına dönüyor ve piyasalar kendilerini yukarı doğru bir baskıya maruz bırakıyor.


Rapor, madalyonun sunduğu "dürüstlüğü" vurgulayarak,


"DOGE, şakalar komik olduğu sürece, Bitcoin yaşadığı sürece muhtemelen yaşayacak."#doge #dogecoin #elonmusk #haber #analiz #teknikhaber #kripto #kriptopara #kriptohaber

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör