Dogecoin (DOGE) Coinbase Listelemesi Haberinden Sonra Yükselişe Geçti

Coinbase, yıllarca süren sessizliğin ardından nihayet Dogecoin (DOGE) için destek ekledi


Coinbase, yıllarca süren sessizliğin ardından nihayet Dogecoin (DOGE) için destek ekledi. 2 gün içerisinde borsada kripto para ile alım satım yapmak mümkün olacak.


Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en önemli düzenlenmiş kripto para borsası ve halka açık tek borsa olan Coinbase, Dogecoin mevduatlarının artık Pro platformunun müşterileri için mevcut olduğunu duyurdu. Coinbase Pro, Coinbase tarafından geliştirilen ve profesyonel yatırımcılara veya ileri düzeyde günlük ticaret bilgisine sahip olanlara yönelik bir platformdur. Coinbase Pro’nun arayüzü -çoğu kripto borsasında görüldüğü gibi- daha tekniktir ve kullanıcılarına daha geniş bir trade çifti yelpazesi sunar.

Sonunda Dogecoin’i Listeledi


Dogecoin alım satımı, her şeyin plana göre gittiği ve beklenen minimum likiditeye ulaşıldığı varsayılarak üç gün içinde başlayacak. Platform, Dogecoin’i listelemeyi isteğini zaten belirtmişti. Yine de, bugünün duyurusu hareketi resmileştirdi ve popüler meme madeni token’ını yükselişe geçirdi.


Coingecko verilerine baktığımız zaman Dogecoin, son 24 saatte %10 oranında yükselişe geçti. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 0.372 dolardan işlem görüyordu.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör