DOGE, Bitcoin ve Ethereum'u Twitter'da 'en çok tartışılan' kripto olarak geride bıraktı.

Elon Musk'ın sayısız tweet'i sayesinde, meme-coin bugünlerde herkesin dikkatini çekti gibi görünüyor. Bunu kanıtlamak için, bir analiz şirketi Dogecoin'in Şubat 2013'te bir şaka olarak başladığını ve hatta Bitcoin'i aşarak Twitter'da "en çok tartışılan dijital varlık" haline geldiğini buldu. Bu kadar kısa bir sürede, Vali'nin kaçınılmaz olduğu yaygın olarak tanınanların sayısı artıyor. Doge, BTC, ETH ADA gibi birçok popüler kripto para birimini geride bıraktı ve Twitter'da% 10,4'ü kaydederken, BTC ve ETH sırasıyla% 10,1 ve% 8,9'u yönetti. ICO Analytics bunu bugün 3 Mart'ta grafiksel olarak gösterdi.


Elon Musk, 10 Şubat'ta coin ilgili bir tweet attı ve DOGE'nin en sesli destekçilerinden biri olarak kabul edildi. Bu tweet,% 20'lik bir fiyat artışına neden olarak Doge'yi 0,082 $ 'a (o sırada en yüksek günlük fiyat) getirdi.


Son zamanlarda, 1 Mart'taki son Twitter gönderisi de çok ilginç ve Dogecoin'i destekliyor.
Bir örnek dışında, Google Trendler'den alınan veriler "DOGE" a olan ilginin artmadığını gösteriyor. 29 Ocak'ta Dogecoin'in küresel arama hacmi Bitcoin'inkini geçti, ancak o zamandan beri arama hacmi BTC'ye kıyasla azaldı.


Dahası, uzmanlar DOGE'nin ciddi mali kazançlar yerine İnternet kültürüne uyum sağlamak isteyenler için olduğunu düşünüyor. RMIT Üniversitesi'ndeki araştırmacılara göre:''Dogecoin, bir finansal varlıktan ziyade kültürel bir ürün olarak düşünülmelidir. Gerçek şu ki, birkaç kripto para birimi kullanıcısı bunu ciddi bir yatırım olarak veya normal işlemlerde kullanmak için tutuyor. Bunun yerine Dogecoin sahibi olmak, bir kültüre katılmaktır''.


Piyasanın DOGE'ye nasıl tepki vermeye devam ettiğini ve "şaka" madalyonunun ciddi yatırımcılar kazanıp kazanmayacağını görmek ilginç olacak. Basın zamanı itibariyle, DOGE'nin işlem fiyatı geçen hafta% 8 artışla 0,05 dolar oldu.


#RİPPLE #XRP #MONEYGRAM #LİTECOİN #LTC

#ETH #ETHERIUM #BITCOIN #BTC #ETHANALIZ #ETHTEKNIKANALIZ #BTCTEKNIKANALIZ #BITCOINTEKNIKANALIZ #ETHTEKNIKANALIZ #BINANCE #CZ #BNB #KRİPTOPARA #CRYPTOCURRENCY #KRİPTOTOKEN #KRİPTOCOİN #KRİPTOKOİN

22 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör