Dev İndirim: Bu Borsa, Binlerce Bitcoin’i Token Başına 6.000 Dolara Sattı!

Kripto para borsası Filipin Dijital Varlık Borsası (PDAX), bazı kullanıcıların Bitcoin'i token başına 6.000 $ 'dan satın almasına izin veren bir hataya sahipti. Borsa, beladan çıktığını açıkladı. Bununla birlikte, artan piyasa oynaklığı bağlamında, borsa her biri 6.000 $ 'dan binlerce bitcoin sattı.

PDAX’ta yatırımcılar Bitcoin’i token başına yaklaşık 6.000 dolara satın aldı!

Filipinli medya şirketi BitPinas, BTC'nin fiyatı 16 Şubat'ta düşerken ilginç bir şey olduğunu bildirdi. O sırada, Filipin Dijital Varlık Borsası (PDAX) kullanıcıları dijital hesaplarında tutarsızlıklar bildirdi.

Bazı kullanıcılar borsalardan jeton başına yaklaşık 6.000 $ fiyatla bitcoin satın aldı. Bu olaydan sonra PDAX sistemini yaklaşık 36 saat kapattı. Bazı kullanıcılar, takas hesaplarının en az% 95'inin geri yüklenmesine rağmen, hesaplarının hala kilitli olduğunu ve işlem yapamadığını söylüyor.

Borsa şimdi BTC’yi büyük bir indirimle satın alan kullanıcılardan iade istiyor

Borsa şimdi BTC'yi önemli bir indirimle satın alan kullanıcılardan kripto para birimini iade etmelerini istiyor. Ancak bazı yatırımcılar bu alımların tamamen yasal olduğunu söylüyor. Öte yandan PDAX, sistem güvenliğini sağlayabileceğini ve piyasada kullanıcı güvenini sürdürebileceğini söyledi.
3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör