Crypto Monkey EmpireYıl 2081, hem maymunların beyinlerine çip yerleştirmeye yönelik ilk Neuralink deneylerinden hem de sağlık şirketleri tarafından insan organlarını geliştirmek için maymun adam mutantlarının yaratılmasından 50 yıl sonra. Gelişmiş bilişsel yeteneklere sahip maymunlar, insanları yavaş yavaş ele geçirdiler ve artık hızla evrimleşebiliyorlar, maymun adam mutantları ise dolaşan ve yollarına çıkan herkese saldıran tehlikeli canavarlara dönüştü. İnsanlık bu geniş kapsamlı olaylar karşısında neslinin tükenmesinin eşiğindeyken, maymunlar kendilerini Dünya'daki yeni baskın tür olarak kabul ettirmek için her şansa sahipler.


CryptoMonkeyEmpire


Website : https://www.milkyway.games/

Discord : https://discord.com/invite/PsctsTH2vQ

Twitter : https://twitter.com/CryptoMonkeyEmp CryptoMonkeyEmpire NFT : https://www.milkyway.games/mint-nft/


Şu anda alfada (prototip), oyun sürekli gelişiyor. İmparatorluğunuzu inşa etmek için maymunları yönetmek size, oyuncuya kalmış. Bunu yapmak için kaynakları toplamanız, bir şehir inşa etmeniz, teknolojik ilerleme kaydetmeniz ve ardından bir ordu kurmanız ve en güçlü olmak için kaynaklarını yağmalamak için diğer şehirlere saldırmanız gerekecek. Burada bu kaynakları gerçek parayla satabilirsiniz. Sürüm 1.0 yayınlandığında, şu anda sahip olduğunuz MonkeyCoin'i oyun içinde ve dışında transfer etmek mümkün olacak. Bu arada bir testnet MonkeyCoin kullanacağız. MonkeyCoin, imparatorluğunuzu kurmanıza ve ordunuzu geliştirmenize yardımcı olur. MonkeyCoin yok mu? Onları benim! Sadece bir MonkeyCoin Madeni inşa edin. Daha fazla üretmek için yükseltin, ancak açgözlü komşulardan korumaya dikkat edin…CryptoMonkey Empire, bir MMO-RTS (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Gerçek Zamanlı Strateji) video oyunudur. Bu, şu anda bir alfa durumundadır ve masaüstü ile uyumlu mobil cihazlar arasında çapraz oynanabilir olması planlanmaktadır. Bu, bir İmparatorluk kurabilmeniz için maymunları yönetmek zorunda olan sizinle, oyuncuyla ilgili. Bunu yapmak için kaynakları toplamanız, bir şehir kurmanız, teknolojik ilerleme kaydetmeniz, bir ordu kurmanız ve kaynaklarını yağmalamak için diğer şehirlere saldırmanız ve sizi daha da güçlü hale getirmeniz gerekecek. Ama işte önemli kısmı : Bir kaynak, MonkeyCoin, bir kripto para birimidir, yani rekabet edip birbirinize gerçek değeri olan bir oyun içi kaynağı yağmalayacaksınız – belki bir gün kendinize bir Lambo satın alma umuduyla, kim bilir? MonkeyCoin fiyatı piyasa (yani siz) tarafından serbestçe belirlenecektir.

Ah ve dahası var! BluePrints (BP'ler) ile teknolojik ilerleme mümkündür. BP'ler, MonkeyResearch Center tarafından NFT'ler (Fungible Tokens) biçiminde oluşturulan oyun içi öğelerdir, yani onu kendinize saklayabilir ve yararlı bulursanız yeni bir teknoloji öğrenebilir veya herhangi bir şeyle takas edebilir/satabilirsiniz. Bir teknoloji, belirli askerler için özel bir silah, bir düşmanı gözetleme yeteneği, yanıcı mühimmat ve çok daha fazlası olabilir!Daha fazla kaynak elde etmek için üretim binalarınızı iyileştirin. Birlikleri stratejinize göre eğitin. Topraklarınızı hırsızlardan koruyun. Bir pazar yeri oluşturun: Kaynakları ve BluePrint'leri çekmek/değiştirmek için Blockchain ile etkileşime girmenize izin verecektir. Birliklerinizin dünya haritasını dolaşmak için zamana ihtiyacı var. Farklı birim türleri birlikte seyahat ederse, hızlarını en yavaş olana uyarlarlar. Arkadaşınızla bir Lonca oluşturun ve bu tehlikeli dünyada hayatta kalma şansınızı en üst düzeye çıkarmak için stratejik ittifaklar kurun.

MilkyWay Games, UnrealUnreal Engine 4'ü kullanmayı seviyor ve bundan gurur duyuyor. AAA onaylı bir oyun motoruyla kripto alanını deneyimleyin.


MonkeyCoin madenciliği, yalnızca şehrinizde bir MonkeyCoin Madeni çalışır durumdayken oyun içinde mümkündür. Kaynakları bir sonraki aşamaya yükseltmek için harcayın ve daha fazla MonkeyCoin kazanın.Madeni ne pahasına olursa olsun savun. Maymun Araştırma Merkeziniz aracılığıyla günde bir Blueprint alacaksınız. Daha güçlü ve daha nadir Planlar elde etmek için yükseltin. Ekonomiyi sağlıklı tutmak, enflasyon ve deflasyon arasında iyi bir denge sağlamak ve MonkeyCoin değerini yüksek tutmak için oyun mekanizmasını sürekli güncelleyeceğiz. MMO'ların oyun içi ekonomisi karmaşıktır, bu nedenle bazı kademeli değişiklikler yapılması gerekir.

İLK TEDARİK

210 milyar MonkeyCoin basıldı ve zaman içinde piyasaya sürülecek. MonkeyCoins, 1.0 sürümünde oyun içinde kullanılabilir olmaya başlayacak. MAKSİMUM ARZ

Oyuncuların şehirlerini büyütmek için MonkeyCoin kazanmaları gerekir. Oyuncular MonkeyCoin madeninden MonkeyCoin üretebildikleri için maksimum arz yoktur, bu nedenle arz oyuncu tabanıyla orantılı olarak artabilir. MİNİMUM ARZ

Minimum tedarik yoktur. Oyuncular istedikleri kadar MonkeyCoin harcamakta özgürdürler ve teorik olarak sıfıra yönelebilen dolaşımdaki arzı düşürürler. Maksimum arzın olmaması, hiper enflasyon ve düşük değerleme anlamına gelmez. CryptoMonkey Empire'da çok fazla deflasyonist mekanizma var. Birimler üretmek ve binaları yükseltmek paralarınızı yakacaktır. Bir savaştan ölü askerler, saf MonkeyCoin imhası anlamına gelir. Oyuncular MonkeyCoin üretebilseler bile, şehirlerini yükseltmek ve savunmak için bunun büyük bir kısmını harcamaları gerekecek. Büyük paralar kazanmanın en iyi yolunun Maymunları büyük ölçekte yağmalamak olduğundan emin olun.#NFTGiveaway #NFTGiveaways #NFT #NFTs #Cryptocurrency #Crypto #BlockchainGame #Blockchain

1,205 views0 comments

Recent Posts

See All