CHZ/USDT Analiz 01.05.2021

Tekrar merhaba arkadaşlar,


Ekipçe uzun süredir takipte olduğumuz Chiliz (CHZ) son dönemde Bitcoinin de dengesizliğinden kaynaklı olarak, kaybolan hacmine rağmen çok başarılı bir savunma gösterdi. Tabi ki çok çalışan Chiliz ekibi bu savunma başarısının en büyük nedeni.


Chiliz'i bu günlerde $0.55 seviyelerinde edinebilmekteyiz. Saatlik ve 4 saatlik grafiklerde yaşanan sıkışma büyük bir patlamanın habercisi gibi görünüyor. Bitcoin'in yukarı yönlü ivmeleniyor olması Chiliz hareketinin de yukarı yönlü olabileceğini fısıldıyor olsa da kripto piyasasında her şey çok hızlı ve beklenmedik şekilde gerçekleşebilir.


Destek ve direnç noktalarına değinecek olursak;


Grafik 1: Destek ve Direnç Noktaları


Coin'e güç veren en önemli destek noktalarını $0,54283, aşılması durumunda bir sonraki en büyük destek olan $0,51893 oluşturuyor.Grafik 2: Yükselen Trend


Chiliz'de oluşan kanal çok başarılı şekilde yoluna devam ediyor. Bugünkü analize göre kanal sonunda CHZ fiyatı $0,66386 ilk hedef, direnç noktasının aşılması durumunda ise fiyatı $0,77269 bandında seyredecek gibi görünüyor.


Bu metinde yazılanlar tamamıyla kendi görüşüm olup kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yatırımlarınızı, kendi fikir ve analizlerinize göre yapınız.

Bol kazançlar dilerim.

110 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör