BTC/USDT Analiz 21.09.2021

Merhaba arkadaşlar;

BTC de neler oluyor? .Bizi neler bekliyor? Senaryomuz nedir? Siz değerli takipçilerimize kısa ve öz bir şekilde anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle önceki BTC analizlerimde de dedim ve her defasında bahsettim; son zamanlarda çok agresif bir Bıtcoın var. Evet yön yukarı ama piyasa kırılgan alt coinler daha kırılgan ki alt coin analizlerimde de kırılganlıktan bahsettim ve her defasında stoplu işlem ve dikkatli işlem yapmanız konusunda siz değerli takipçilerimi uyardığımı belirtmek isterim..

Bıtcoin son zamanlarda zor sınavlardan geçiyor. Medyada bir gün olumlu üç gün olumsuz haberler ile bir volatilite ile yatırımcılarını da bu sınava tabi tutuyor. Bu haberler ve BTC ye etki eden açıklamaları Twitter sayfamızda sürekli olarak siz değerli takipçilerimize sunmaya çalışıyoruz.

Peki teknik bize neler anlatıyor bir bakalım.

Dostlarım grafikte bizi ilgilendiren en önemli bölgeleri çizdim ve siz değerli takipçilerimize kısa ve anlaşılır bir şekilde belirteceğim. Henüz 150 ve 300 günlük ortalama altında ve üstünde inişli ve çıkışlı hareketler sergilemektedir. Yön her ne kadar aşağı gibi görünse de piyasada Spekülatif açıklamalar ve hareketler var. Bizim için şu an en önemli bölge 40.900 ve 42.500 bölgesi ve bu bölgenin üzerinde kapatmasının BTC nin yönü için önemli olacağını söyleyeyim. Bu bölgenin altında kapatması durumunda aşağıda 39.000 ve 37.000 rakamları bizi bekliyor olacaktır ve biz BTC nin buralara gelmesini istemeyiz. Ben iyimser ve olumlu analizciniz hala piyasaya olumlu bakarak yukarıda bizi bekleyen rakamları söylemek istiyorum. 42.500 üstü kapanışların olması durumunda 1 hafta içerisinde 46.500 ve 47.500 rakamlarını denemek isteyecektir. Bu denemeleri başarılı bir şekilde gerçekleştirip günlük kapanışını 47.500 üstü yapar ise artık inanılmaz güçlü bir BTC olarak yönü yukarı olur ve sırası ile 49.500 - 51.000 - 54.000 - 57.000 hedefleri radarımıza girer ve Rally kaldığı yerden devam eder ve Eylül ayı sonunda BTC geri dönmüş olur. o

Olumsuz senaryo rakamlarını da göz ardı etmeyin aceleci davranmayın diyor analizime son veriyorum.

NOT: Burada yapılan analizler ve çizilen grafikler tamamen şahsıma ait olup KESİNLİKLE AL - SAT - TUT - VE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.


11 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör