BTC/USDT Analiz 14.09.2021


Merhaba arkadaşlar BITCOIN de neler oluyor bir bakalım;

Günlerdir inanılmaz agresif bir BTC ile karşı karşıyayız. Özellikle vadelide işlem yapanların üzerine oynayan bir BTC görüyoruz. Peki bu oyun bu agresiflik nereye kadar. Aslında dün gece yani 12.09.2021 tarihinde kapanış ile beraber bir analiz paylaşacaktım. Şunu da belirtmek isterim ki dün BTC yukarı yön tayin etmek istiyordu ve bu yönde bir analiz yapacaktım. Lakin içime sinmeyen bir şeyler oldu ve paylaşmadım ve hala daha zamanının olduğunu gösteren bir kaç indikatör ile karşı karşıya geldim. Özellikle günlük grafikte hali hazırda Golden Cross olmasına çok fazla zaman kalmadı belki bu gece kapanış ile beraber günlükte Golden Cross gelecek. Ve belki de bu gün ki PUMP ve ardında ki DUMP planlanmıştı. Tabi Twitter de adminimizin paylaşımlarında da sürekli sizi haberdar ediyoruz ki bu gün yine piyasaya anlık bir haber düşürdüler '' Reuters ve resmi LTC sayfası anlaşıp birlikte tweet atıp herkesi ters köşeye yatırdılar ve bu haberi 8 dakika içinde tekrar sildiler. Şimdi anlatmak istediğimiz şey şu ki gerçekten inanılmaz bir oyun kurucu var ve inanılmaz işleyen bir çark ve bu çarkta para kaybetmek çok kolay ve öyle kolay para kazanmak yok. Peki BTC de şimdi ne olacak ve neler görüyoruz bir bakalım...

Arkadaşlar aşağıda size karmaşık gelecek belki ama bir kaç formasyon ve indikatör ile dolu bir BTC grafiği var ve inanın bunlar azaltılmış indikatörlü hali o kadar çok indikatör var ki bazen mumları göremiyoruz :) Şimdi bizim burada gördüğümüz şe şu ki düşüş gününden beri BTC benim adına GÜVENLİ BÖLGE dediğim mor alan arasında yani 47.500 ve 42.500 aralığında agresif hareketler sergiliyor. Bizi en çok ilgilendiren ve yol gösteren kapanışlar günlük kapanışlardır. Ben şahsen günlük kapanışı 47.500 üstü yapması gerektiğini ve o zaman yukarı yön vereceğini düşünüyorum hatta analistler olarak aramızda 46.500 rakamını da tartıştığımız onu onu da belirmek isterim. Yine günlük kapanışı baz alarak diyorum ki 42.500 altında olan günlük kapanış BTC yi çok farklı yere çekebilir ve bu riskli bir kapanış olabilir. Bakın tekrar söylüyorum günlük kapanış önemli gün içinde 39.000 e iğne atabilir ama kapanış 42.500 üstü olur yine sıkıntı yok. Ben şu an bu rakamlar arasında sıkışmış ve artık hareket edecek yönü kalmamış bu gün de 4 saatlik grafikte net belli olan ikili dip formasyonunu da gerçekleştirmiş gözünü yukarı dikmiş bit BTC görüyorum ve umarım beni yanıltmaz diyor analizime son veriyorum.

Not: Burada yapılan analizler ve çizilen grafikler tamamen şahsıma ait olup KESİNLİKLE AL - SAT - TUT - VE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.


17 views0 comments

Recent Posts

See All