BTC/USDT Analiz 09.09.2021

Merhaba arkadaşlar;

Bitcoin de neler oluyor bakmanın vakti geldi diyor ve analizime başlıyorum. Öncelike şunu belirtmek isterim ki bitcoinin düştüğü günden hemen sonra bizde analiz yapabilirdik ama bu düşüşün hareketini net görmemiz için mutkala bir gün üzerinden geçmeli diye düşünüyorum aksi taktirde anlık analizler bizi yanıltabilir. Uzun zamandır Bitcoin olumlu senaryosundan bahsetiğimiz kadar Tweter sayfamızdanda sürekli bazı şeylerin ters gittiğini ve BTC nin artık düşmesi ve bir düzeltme yapması gerektiğini söyledik ve buna ek olarak da analizlerimizde düşüşe karşı alım noktaları ekleme noktaları ve tam dip olmasada diplere yakın rakamları tahmin ettik ve bunun bir çok alt coinde gerçekleştiğini gördük. Sözü fazla uzatmadan BTC analizime geçmek istiyorum.

Dostlarım öncelikle BTC nin günlük kapanışlarını en az 3 gün boyunca 42500 altında yapmaması gerekir ki yukarı rahat gidebilsin. BTC düzeltmede tamda tahmin ettiğimiz hat üzerinden döndü ki bunu daha önceki btc analizlerimde göstermiştim Sarı hat ile çizili olan yer hemen hemen her analizimde bulunmaktadır bakabilirisiniz. En kötü senaryom 42500 altında 41.00 ve 39500 e iiğne atıp tekrar yönğü yukarı vermesidir. Ama bunu hemen bu gün yapacak diyemem yada kesin yapacak diyemem. Lakin şunu belirtmek isterim ki herkese evet işte ben yükseliyorum diyip mal aldırıp tekrar bir aşağı hareket yapma ihtimalini yüksek tutuyoruz ve buna bağlı olarak stoplu işlem yapmayı tercih etmeye çalışıyoruz. 48.500 v3 49500 üzeri 3 gün kapanış bize BTC nin sahalara geri döndüğünün mesajı olacaktır diyor ve o güne gelmeyi temenni ederek analizime son veriyorum.

Not: Burada yapılan analizler ve çizilen grafikler tamamen şahsıma ait olup KESİNLİKLE AL - SAT - TUT VE YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİNDE DEĞİLDİR.


66 views0 comments

Recent Posts

See All