BTC/USDT Analiz 04.06.2021

BTC/USDT tamam mı devam mı ?

Merhaba arkadaşlar öncelikle bir önceki analizimizde BTC nin sıçrayacağını söylemiştim. Ve yanılmadık çok da güzel karlar aldık ve almaya devam ediyoruz. Peki kar almalar devam edecek mi yoksa btc buradan döndü mü? Artık düşecek yeter kaçın sesleri duyar gibi oluyoruz. Tam aksine ben hala şahsen Long pozisyonundayım girmiş olduğum alt coinlerden kar almadım henüz pozisyonumu bozmadım ve zararda da değilim. BTC için analizciler düşecek desede biz hem globalde ki olumlu haberlerden hemde BTC nin grafiğinden gayet memnunuz. Aşağıya iki tane grafik bırakıyorum.

Birinci grafiğimizde önemli iki tane üçgen görüyoruz yeşil ve kırmızı renkte. BTC şu an kırmızı renkli bölgede ve beklediğimiz hareketlerini yapmaya devam ediyor. Kırmızı bölge deki hareketinden beklentim 36.411 K lakin bu gün 37.175 ten dönmüş gibi duruyor. Bunlar birbirine yakın rakamlar direk 36 K ya değecek diye bir şey yok. Yukarı doğru takip edeceğimiz rakaları yine mor hat ile çizdim ve grafikte bulunuyor sırası ile burada tekrar belirtiyorum 39.000 - 41.230 - 42.600 - 46.000 - 52.640 rakamları vardır.

Bunun yanı sıra yine bu rakamların sağlamasını yapmak için bir FİB grafiği paylaşmak istedim ikinci fotoğrafta ki FİB hedefleri de hemen hemen birinci grafiğimiz ile yakın rakamlardır. Buradan tekrar söylüyorum bazı verdiğimiz rakamların yakınlarından döndüğü olabilir nokta atış olmasada bazı grafiklerimizde çok cüzi rakamlar da oynayabiliyor.

Bitcoin henüz düşüş trendine girmiş değildir düşüş trendine girmesi için 36.000 altında 34.500 altında 2 ya da 3 günlük kapanış yapması gerekiyor.

Not. Burada yapılan analiz ve grafikler tamamen şahsi fikrim olup hepsi birer eğitim çalışmasıdır. KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
Son Paylaşımlar

Hepsini Gör