Bitcoin (BTC) 52 bin dolara ulaştı!

Bitcoin martın başından itibaren duraksız yükselmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde düşüş yaşayan ve bitcoin yatırımcılarını endişelendiren BTC, bu günlerde artış göstermeye başlayıp geldiğimiz saatlerde 52 bin dolara yaklaştı. Martın başından beri yükselmesinde birkaç önemli isimlerin açıklamalarının etkin olduğunu dile getirebiliriz.

Bitcoin popülaritesi büyüdükçe, bazı eleştirmenlerinin fikrini değiştirmesi olağan. Bu listeye en son eklenen, "% 3 portföy paylaşımıyla devam eden'' Shark Tanktan kanadalı tv insanı olan Kevin O'Leary. Bunun yanı sıra bugünkü onay duruşmasında, kripto para birimlerini bir “değişim katalizörü” olarak adlandıran SEC başkan adayı Gary Gensler, kripto para birimlerinin daha fazla hükümet gözetimi altında olduğunu söyledi. 'Quartz haber kanalına göre Gary Gensler'in Bitcoin hakkındaki bu görüşü, 55 yıllık bir finansal kurala dayanıyor'. Bakalım Gary Gensler'in bu yorumu bitcoinin gelişimini nasıl etkileyecek. Önümüzdeki günlerde göreceğiz.

#RİPPLE #XRP #MONEYGRAM #LİTECOİN #LTC

#ETH #ETHERIUM #BITCOIN #BTC #ETHANALIZ #ETHTEKNIKANALIZ #BTCTEKNIKANALIZ #BITCOINTEKNIKANALIZ #ETHTEKNIKANALIZ #BINANCE #CZ #BNB #KRİPTOPARA #CRYPTOCURRENCY #KRİPTOTOKEN #KRİPTOCOİN #KRİPTOKOİN

15 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör