Bitcoin yine düşüşte

Kripto para piyasasında aksiyon hız kesmeden devam ediyor. Sürekli dalgalı bir görünüm çizen piyasada geçtiğimiz günlerde hemen hemen tüm coinler yeşil rengin etkisi altına girmişti. Bitcoin’in yani BTC’nin önderliğinde haftasonunda da yükselmeye başlayan coinler, bugün ise düşüş trendine girdi.

Hatırlanacağı üzere BTC birkaç gün önce 60.000 dolar seviyesini aşarak yeni rekorlar kırmıştı. Fakat BTC bu seviyelerde çok fazla tutunamayarak tekrardan 50.000 dolar seviyelerine geriledi.


Geçtiğimiz hafta BTC’nin değeri 55.000 dolar seviyelerindeydi. ve yine geçtiğimiz haftasonu 58.000 59.000 seviyelerindeydi. Ancak bu pazartesi itibariyle kırmızıları yakarak düşüşe geçti. Piyasa uzmanları BTC’nin Mart ayında büyük bir çıkış yakalamasının zor olduğunu düşünüyorlar.


Geçtiğimiz yıllara bakıldığında BTC fiyatının Mart ayında genel olarak düşüş eğiliminde olduğu görülüyor. Özellikle geçtiğimiz yıl pandeminin de etkisiyle muazzam bir düşüş yaşanmıştı.#bitcoin #btc #teknikanaliz #analiz #haber #düşüş #kripto #kriptopara

9 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör