Bitcoin Yeni Bir Zirveye Çıkacak! Piyasa Stratejisti Açıkladı!

Yatırım yönetimi firması Michael Lee Strategy’nin kurucusu Bitcoin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını söyledi!


BTC İçin Yeni Bir Zirve Kapıda Mı?


Stratejist Bitcoin’in geçirdiği günlerin kesinlikle en iyi günleri olmadığını savunuyor. Bu sebeple lider kripto para birimini çok daha iyi günlerin beklediğini düşündüğünü söylüyor. Yeni zirveler yapacağını ve bunun çok uzak olmadığının altını çiziyor.60 bin doları geçmesinin sebebini de “Sonsuz para basmanın bir yan etkisi” diyerek açıkladı. Ayrıca son günlerde yaşanan fiyat artışının Amazon söylentileri ile bir ilgisi olmadığını da belirtti. 29 bin dolardan bir hafta gibi bir sürede 40 bin dolara çıkmanın harika bir hareket olduğunu söyledi. Bir yükseliş yakaladığınızda bunun arkasının kesilmediğini bu sebeple çok güçlü olduğunu belirtti.


Bitcoin ve Kripto Paralara Baskı Zamanla Azalacak!


Micheal Lee aynı zamanda Bitcoin’in karşılaştığı zorlukları da zamanla aşacağını belirtti. Devletler, bankalar, düzenleyici kurumlar tarafından sıkıştırılmanın geçici olduğunu dile getirdi. Bir süre sonra Fed’in baskılarının dahi azalacağını öne sürdü. Devletlerin zaman içerisinde kripto paraları kabul edeceğini savunan son derece fazla insan var. Bazı yatırımcılar bunun 5 yıl içerisinde gerçekleşeceğini savunuyorken bazı yatırımcılar 20 yıl içerisinde gerçekleşeceğini iddia ediyor. Ancak genel olarak insanlar ileride hayatımızda kripto paraların olacağını ve devletlerin kabul edeceğini düşünüyor.


Önümüzdeki Birkaç Ayı İşaret Ediyor!


Stratejist yaptığı açıklamada bir Bitcoin sahibi olduğunu söyleyerek kripto para yatırımcısı olduğunu söyledi. Bitcoin’in ilerleyen zamanlarda çok daha iyi günler göreceğini savunarak açıklamalarına devam etti. Sözlerinde “Bu yüzden Bitcoin’in muhtemelen önümüzdeki birkaç ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını düşünüyorum. Ancak Bitcoin’in en iyi günleri kesinlikle arkasında değil, önündedir.” ifadelerini kullandı. Bitcoin’in önderliğinde kripto paraların çok yüksek seviyelere geleceğini düşündüğünü ekledi. Kripto para destekçisi olan stratejist önümüzde ki bir kaç ayı işaret ederek yıl sonu rallisine dikkat çekti. Sert bir hareket ile 40 bin dolara giden BTC yıl sonu rallisi iddialarını arttırmayı başardı. Önceki döngülere bakarak bu tahminleri yapan analistler ise beklentilerini korumaya devam ediyor.

22 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör