Bitcoin Madenciliği Yapan Şirket SEC Tarafından Resmi Olarak Listeden Çıkarıldı – İşte Sebebi

İçecek üreticisi, Bitcoin madencilik şirketi finansal raporlarını SEC’e sunmayı başaramadı. SEC, Long Blockchain Corp’u resmi olarak listeden çıkardı.

BTC Madenciliği Yapan Şirket Neden Liste Dışına Çıktı?


Bir kripto para madenciliği içecek şirketi olan Long Bitcoin Corp'un (LBCC) hisseleri, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından resmi olarak listeden çıkarıldı.


Şirket, uzun yıllardır herhangi bir finansal rapor üretememiştir. Bu nedenle borsadan çıkarılıyor. Bloomberg News'e göre, Long Bitcoin Corp'un son kazanç raporu 30 Eylül 2018'de sona eren çeyrek için.


ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) dosyalama bilgilerine göre, Long Bitcoin Corp Delaware'de kayıtlıdır.

Long Bitcoin Tarihi

Başlangıçta Long Bitcoin, Long Island Iced Tea olarak adlandırıldı. Ocak 2018'de kripto coşkusunun doruk noktasında yeniden adlandırıldı. O sırada Long Blockchain, dağıtılmış defter teknolojisini başarılı bir şekilde geliştireceğini "garanti edemeyeceğini" belirtti.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) göre, şirket içeceklerden blok zincirine hiçbir zaman geçmedi. SEC'in yetkilendirme şartlarına göre Long Blockchain, düzenleyici kurumun bulgularına yanıt vermedi. Bu nedenle hisselerin iptali kararını kabul etti.


Uzun blok zinciri yeniden adlandırılmadan çok önce, mali sıkıntı içindeydi. Dolayısıyla teknik değeri düşük olan Nasdaq Borsası'nın piyasa değerinin düşük olması nedeniyle Nisan 2018'de listeden çıkarıldı.


Geçen Cuma, Long Blockchain Corp'un toplam piyasa değeri 32,7 milyon ABD dolarıydı. Bu nedenle, hisse senedinin değeri 1,12 $ 'daydı. LBCC'nin hisse senedi fiyatı 2017-18 boğa piyasasının zirvesinde yükseldi ve ardından dört ay içinde keskin bir şekilde düştü. Bu nedenle, 2018 ve 2020 arasında şirketin hisse senetleri aslında çok az değere sahip.
3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör