Bitci Teknoloji Vs Chiliz

Bitci teknolojimi daha karlı yoksa #Chz (#Chiliz) mi diye kendimce sordum ve bir deney yapmaya karar verdim ikisinede 10 000 TL para atmaya karar verdim .12 Ağustosta 2021 attığım bu paralar ile halka arzlara katılıp kendi tokenlerine gececeğim , Rally sonunda hangi #NFT platformu daha karlı görmüş olacağız . Kendimede tek bir kural belirledim tamamen hiç bir analize , hiç bir indikatöre bakmadan 0 km yatırımcı gibi davranacağım . Borsaya attığım gibi paraları direk 0.32 $ chz - 0.68 TRY den Bitci Token aldım.


Chiliz (CHZ) tarafında - Arsenal Fan token - Galo clube Atletico Mineiro token - Leeds United FC Halka arzına katıldım 661 Chz geri kalan halka arzlar için bıraktım ve kalanı ilede taraftarı olduğum PSG token aldım 86 CHZ den 17 adet. ALdığım tokenlerde listelenen daha olmadı.


Bitci Teknoloji tarafında - #MotoGP token aldım tüm tokenlerim bitti - Bitci tarafında halka arzlarda limit çok yüksek birkerede param bitti . MotoGP listelendi -%50 ile açıldı fakat tane başı 4.2 bitci ile #MotoGp aldım şuanda 5.1 Bitci ederi var ortalama %20 kar var gibi .


Bu 2 işlemdede TL -$ kuru bakımından değerlendirme yapmayacağım borsa tokeni arttırmaya çalışarak ilerleyeceğim , ama merak edenler için (1000 Euro Chzde hiç erimedi - Bitci Teknolojide 6000 TL) . Rally sonu geldiğini düşündüğüm yerde tokenleri ederi neyse anlık piyasa değerinden bozacağım. (Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değil , Hangi NFT platformu daha karlı olduğunu denemek amacı ile bir deney yapasım geldi :) )


#Chiliz #CHZ #Bitci #Bitcitoken #MotoGP #PSG #AFC #GALO #LUFC
87 views0 comments

Recent Posts

See All