Büyük Gelişme!Ripple sınır ötesi operasyonlarını geliştirmek adına çok önemli bir ismi transfer etti

Mastercard eski yöneticisi Sendi Young, Ripple'a transfer oldu. Ripple genişlemesi için Avrupa operasyonlarını yönetecek.


Mastercard ve finsans sektörlerinde 15 yıllık tecrübe sahibi Sendi Young, Ripple’a transfer oldu. Avrupa operasyonlarında görev alacak olan Young, Ripple için iyi bir transfer gibi görünüyor. Ayrıca tecrübeleri sayesinde, Ripple’a büyük kazançlar sağlayacağı düşünülüyor.

Ripple’ın asıl amacı, büyümek ve daha fazla insana ulaşmak olarak biliniyor. Özellikle bu çabalarıyla dikkat çeken Ripple, adımlarını da buna göre attığını belirtiyor. Young’un Ripple’a ne gibi katıklar sunacağını gelecek günlerde göreceğiz. Bu konudaki beklentiler büyük.

RippleNet için Sendi Young Ne İfade Ediyor?

Ripple sınırlarını daha da genişletmek ve stratejik büyüme sağlamak için büyük adımlar atmaya devam ediyor. Young 15 yıllık finsansal teknoloji tecrübesi ile, küresel finansal ağ teknolojişi RippleNet’e büyük destekler sunabileceği belirtiliyor. Son 5 yılda strtaeji ve iş geliştirme konularına yoğunlaştığını belirten Young, RippleNet genel müdürü oldu.

Ripple için Young, büyük bir fırsat niteliğinde. Özellikle genişleme aşamasında olan Ripple, ödeme ortamı hakkında derin bilgisi olan Young’un desteğiyle beraber, büyük bir sıçrama yaşayabilir. Son günlerde davalarla gündeme gelen Ripple, bu haberle beraber yatırımcılarını heyecanlandırdı.


Ripple günden güne yeni adımlar ile karşımıza geliyor. Ripple davaları gündemde olsa da, yeni haberler sayesinde bunlar unutuluyor. Ayrıca davalardan alınan olumlu sonuçlar da, yatırımcılar için bir yeşil ışık gibi görünüyor. Avrupa genişlemesi sayesinde, Ripple yeniden eski güzel günlerine dönebilir.

Ripple Avrupa Genişlemesine Neden İhtiyaç Duyuyor?

Ripple uzun zamandan beri piyasa fiyatından çok, topluluğun gelişmesine yönelik amacını dile getiriyor. Ayrıca Riple’ın yaptığı açıklamaya göre, 2020’den bu yana talep üzerinde likidite (ODL) %250’lik bir artış gösterdi. Ayrıca bu 1 yıllık değer toplam ODL’nin, %40’ını oluşturuyor.

XRP’in benimsenmesi ve yukarı yönlü hareketlerini sürdürmesi için, Avrupa operasyonları büyük önem arz ediyor. Avrupa’da yavaş yavaş kripto paraları benimseme adımları atarken, Ripple’ın bu hamlesi büyük avantajlar sağlayabilir. Yatırımcıları heyecanlandıran bu haber, Young’tan beklentileri de arttırıyor. Avrupa operasyonlarında tecrübesinin de yardımıyla, başarı elde edeceği düşünülüyor. Ayrıca topluluğun genişlemesi ve daha iyi bir hale gelmesi için bu gelişme, büyük önem arz ediyor.
7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör