Avax Wolf GameHikaye


Metaverse'deki ilginç bir çiftlikte, bir Koyun sürüsü toplanır ve sağlıklı bir $avaWOOL kaynağı

üretir. Bir Ahırda bir araya toplanırlar ve $avaWOOL'u toplamak için sahipleri tarafından düzenli olarak kırkılırlar. Daha fazla $avaWOOL ile çiftçiler daha fazla Koyun satın alabilir! Ama dışarıdaki pusuya yatmış tehlikeler Koyunları korkutur... Kurtlar. Kurtlar, Koyun ve değerli $avaWOOL'larının peşindedir. Gerekli her şekilde alacaklar. Koyunları kaçıracaklar veya habersiz yakalayacaklar ve tüm $avaWOOL'larını çalacaklar. Böylece çiftçiler Kurtlarla bir anlaşma yaptılar: Kurtlara tüm $avaWOOL üretimi için vergi ödüyorlar. Karşılığında Kurtlar, Ahırda güvende olan Koyunlara saldırmaz. Ama bir Koyun çiftliği terk ettiğinde veya yeni Koyun doğduğunda… Kurtlar geri durmaz.

Çiftlik Adresleri :


Twitter: https://twitter.com/AvaxWolfgame

Discord: discord.gg/k2gdt2ZAVd

Telegram official news: https://t.me/avaxwolfgamenews

Telegram offcial chat: https://t.me/avaxwolfgame

Contract: https://snowtrace.io/address/0x5786b6d985d162a1ae2d4c6bcebe68d3d8c45165

Wool contract: https://snowtrace.io/token/0x941AAB36a8E0AbAF7d7370a26e4da0bD621135B9 --------------- Wolf Game, yeni tokenomiklere sahip NFT'ler için bir risk protokolüdür. İlk defa, NFT'niz sizin için diğer NFT'leri (AVAX jetonları) çalabilir. NFT'niz ne kadar nadir olursa, olasılık olarak o kadar çok jeton biriktirirsiniz. Wolf Game, yeni NFT mekaniği türlerine öncülük ediyor. Tamamen merkezi olmayan. Yol haritası veya boş vaat yok. Yalnızca meta veri deposunda lansmanda oynamaya hazır bir oyun.


Şimdi ilerlemelerimiz, başarılarımız ve kayıp koyunları ve damızlık koyunları çiftliğimize getirmeye devam etme umutlarımızla ağı dolduracağız çünkü kaliteli yün üretmek için ideal bir yer: AvaWool! :: Daha fazla zaman alsa da topluluğu organik olarak büyütmeye devam edeceğiz çünkü aynı zamanda güçlü çobanları işe almanın da güvencesi! BU projede her şeyin satılacağı ve eğleneceğiniz garanti! Elbette kurtlar sizden yün çalmaya çalışacak ama bu da oyunun bir parçası! Ve derinlerdeki kurtlardan bazıları için sen!: Bu proje büyük olacak çünkü yapılandırılmış, yaratıcı, yenilikçi, kompakt ve şeffaf bir ekip içeriyor. Bunun hakkında konuşun ve doğru yapın!2,973 views0 comments

Recent Posts

See All