Ape TradersApe Traders, Ethereum Blockchain üzerinde yaşayan rastgele oluşturulmuş 7.777 maymun topluluğudur. Her maymun tamamen benzersizdir ve çıkarabileceğini düşündüğümüz yaklaşan NFT projeleri hakkında haftalık raporlar alacağınız The Jungle'a erişmenizi sağlar. Bir Maymun Tüccarı olarak, aynı fikirde olan diğer Tüccarlarla etkileşim kurmak ve NFT ile ilgili her şeyden haberdar olmak için özel bir anlaşmazlık kanalı olan The Temple'a da erişebileceksiniz.


Enter The Social Ape :


Twitter : https://twitter.com/ApeTradersNFT

Discord : https://discord.com/invite/apetraders

Website : https://www.apetraders.io/


The Jungle

Ön satış tamamlandıktan sonra Jungle, Ape Traders'a açılacak. Sahiplerine, piyasaya sürülmeden önce en yeni NFT projelerini özetleyen haftalık raporlara erişim sağlar ve size zemin kattaki bu NFT'lere girme fırsatı verir. Adına rağmen, aslında NFT dünyasında gezinmek için harika bir yer. Bunu, az sayıda insanı çok sayıda insandan ayıran bir orman gibi düşünün. En başarılı NFT koleksiyoncuları için üyelere özel bir alan. Twitter'da gezinmek, makaleler okumak ve yüzlerce projeyi körü körüne gözden geçirmek için saatler harcamak yerine, tüm işi Ape Traders ekibinin yapmasına izin verebilirsiniz. Ape Traders'ın arkasındaki insanlar, başından beri NFT ticareti yapıyorlar ve ne arayacaklarını biliyorlar.

The Temple

The Temple , Maymunların buluşma yeridir. Bu özel, yalnızca DC de NFT'ye sahip olan, bilge ve genç koleksiyoncular bir araya gelerek neyin popüler neyin hype olduğunu tartışabilir, nft araştırmalarını ve maymunları en büyük potansiyele sahip projelerde paylaşabilir. Basılan ilginç projelerin günlük güncellemeleri olacak. NFT uzmanları da zaman zaman bilgilerini toplulukla paylaşmak için uğrayacaktır.


Özel WL ortaklıkları Ape beyaz Traders ekibinin, yaklaşmak olan NFT özel listelerini geliştirmek için. Ape Trader'ın sahip olacağı projelerde herkesten önce gözlere alınmaya başlayacaklar. Bu, çantanıza daha fazla ETH gelecek demek ve sold out'tan önce girişlerini yapmalarını sağlacak .


4,462 views0 comments

Recent Posts

See All