Analist Altcoin Psycho Yükselişe Temkinli Yaklaşıyor, İşte Bitcoin’de (BTC) İzlediği Seviyeler

Üst düzey bir kripto para trader’ı, Bitcoin’in gerçek bir toparlanma sinyali vermek için fethetmesi gereken kilit seviyeleri tartışıyor


Üst düzey bir kripto para trader’ı, Bitcoin’in gerçek bir toparlanma sinyali vermek için fethetmesi gereken kilit seviyeleri tartışıyor.


Sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen kripto para analisti, yeni bir bilgiselinde, Bitcoin’in Cumartesi günü 34.000 doları geçmesine rağmen bu hafta sonu Bitcoin’in toparlanmasına karşı temkinli olduğunu söylüyor:


“Burada işleri fazla karmaşıklaştırmaya gerek yok. İnsanlar kâr yerine nüfuzu tercih ediyor, bu yüzden falcıyı oynamaya ve dibi tahmin etmeye çalışıyorlar. Önce 36.000 doları geri alalım ve piyasa yapısını değiştirelim, sonra heyecanlanacağım. Geri kalan her şey sadece duygu ve gürültüdür.”


Altcoin Psycho, Bitcoin’in haftalık ve günlük grafiklerde açılıp kapandığı seviyeleri de izlediğini söylüyor. Trader Pazartesi gününün en düşük seviyesi olan 30.400 dolara Pazartesi gününün en yüksek seviyesi 31.850 dolara ve bir önceki haftanın en düşük seviyesi olan 31.050 dolara odaklanıyor.


Altcoin Psycho, Bitcoin‘in son rallisine tam olarak ikna olmamış olsa da, aldığı ilgi göz önüne alındığında kripto para piyasasının bir ayı piyasasına girme olasılığının düşük olduğuna inanıyor.

Kripto para piyasasına çok yıllı bir ayı piyasasına giremeyecek kadar çok para geldiğine dair aklımda hiçbir şüphe yok. Ama boğa tweet’lerini ortaya çıkarmadan önce birkaç kilit seviyeyi geri almaya ne dersiniz?”


Diğer kripto para analisti Dave the Wave, Bitcoin MACD’nin en alt seviyesine ulaştığı için kripto para biriminin yıl sonu toparlanacağını düşünüyor gibi görünüyor:

“MACD, şimdi hemen hemen ilk seviyeye ulaştı. Daha düşük bir seviyenin ardından bu yılın sonunda dönüş mü olacak?”

Şu saat itibariyle Bitcoin 34.490 dolardan işlem görüyor.


9 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör