Ünlü CEO, Bitcoin (BTC) İçin Her Şeyi Bırakmaya Hazır

Kripto para sektörünün bu tarihe kadar gördüğü en büyük konferans, bugün resmen başladı. Miami’de gerçekleştirilen Bitcoin 2021 isimli konferansa katılanlar arasında dünyanın en ünlü analistleri, CEO’ları ve kurucuları bulunuyor. Bunların birisi ise Twitter CEO’su Jack Dorsey olarak bilinmekte.


Twitter CEO’su, Bitcoin (BTC) İçin Her Şeyi Bırakabilir


Dorsey, Bitcoin 2021 kapsamında yaptığı konuşmasında, lider kripto para birimi Bitcoin için her şeyi bırakmaya hazır olduğunu vurguladı. Bitcoin ekosisteminin kendisine daha çok ihtiyaç duyması durumunda Square ve Twitter’ı bırakmaya hazır olduğunu belirten CEO, aslında lider kripto para birimine ne kadar güvendiğini de gösterdi.


Milyar dolarlık iki şirketin CEO’su olan Dorsey, eğer bu şirketlerde çalışmıyor olsaydı kesinlikle Bitcoin ile ilgili bir şeyler yapıyor olacağını ifade etti. Square, 2020 yılında 50 milyon dolarlık Bitcoin alımı yapmıştı ve ünlü CEO bu alımların artabileceğinin sinyallerini de böylece vermiş oldu. İki şirketin de Bitcoin ekosistemini geliştirmek için önemli roller üstlendiğini ifade eden Dorsey, bu sebeple şirketleri bırakmadığını da belirtti.


Square, bugün yapılan bir duyuruda kendi Bitcoin donanımını piyasaya süreceğinin de müjdesini vermiş oldu. Bu müjdeyi veren ise ünlü Bitcoin yatırımcısı ve destekçisi Dorsey oldu.
4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör