Önde Gelen Analistten Korkutan Bitcoin Tahmini: Ayı Piyasası Ufukta!

Görünüşe göre kripto para birimleri, özellikle de Bitcoin hakkındaki düşüncelerini özür dilemeden paylaştığı bilinen popüler bir kripto kişiliği olan “CryptoWhale” yakın vadede olası bir ayı piyasası öngörüyor.

CryptoWhale, Bitcoin’in mevcut fiyattan 18 bin doları nasıl düşürebileceğini anlatıyor

Her zamanki gibi, piyasa analisti, Bitcoin’in Eylül ayında neden 30.000 doların altına düşeceğini öngördüğünü Twitter’dan paylaştı. CryptoWhale bu öngörüsünü diğer faktörlerle birlikte zayıf fiyat hareketine bağlıyor ve konuya ilişkin olarak şunları söylüyor:


Bitcoin muhtemelen bu sonbaharda 30 bin dolarlık destek aralığının altına düşecek. Fiyat hareketi son derece zayıf görünüyor ve açgözlülük/öfori hala çok yüksek.

Yayınlanma tarihi itibariyle Bitcoin, haftalık en yüksek seviye olan 47.988 dolara ulaştıktan hemen sonra ivme kaybetti ve 48.993 dolardan işlem görüyor. Piyasa sabit kalmaya çalıştığı için haftalık kazançlar şu anda %7’nin üzerinde.


CryptoWhale gibi piyasa oyuncuları, algılanan kan banyosundan önce çıkış yapmak için hazırlanıyorlar. CryptoWhale düşüncelerini şöyle aktardı:

Trendin tersine dönmesine hazırlık olarak kademeli kar elde ediyor.

38 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör