binance.png

Binance Trade işlemlerinde %10 indirim kazan

HOLD & Earn Nedir ?

Aldığınız tokende terste mi kaldınız? Bu alan tam size göre borsalarda aldığınız tokenleri elinizde tutarak faiz ile token kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu alanda hangi borsada % kaç faiz alarak hangi tokenden ne kadar kazancınız olacağını size göstereceğiz dilediğiniz borsadan en yüksek faiz ile size uygun olan tokenle stake (Hold ) (Elinde Tutma ) işleni yaparak para kazanabilirsiniz.

Elbette bazılarımız şu soruyu soracaktır. "Borsa bize neden para veriyor?" Bunu mevduatlı faiz olarak düşünebilirsiniz. Borsadan borsaya değişiklik göstermekle birlikte birden fazla faiz seçeneği de bulunmaktadır. Üstelik sizin kilitlendiğiniz paralar ile borsada başkalarına marjin işlem için borç para ve faizli para gibi paralar vermektedir yani kısacası bu sayede sizler likidite sağlayıcısı oluyorsunuz ve tamamen güvenlidir.

 
Örneğin: Binance borsasında esnek, sabit 7 gün sabit 15 gün , sabit 30 gün gibi seçenekler bulunmaktadır, esnek seçenekte günlük faizi temsil ederken sabitler ise 7 gün boyunca işlem yapılmadan tokeniniz kilitlenmektedir .

 

Aşağıda en güvenilir 4 borsanın  güncel faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz .